תנאי שימוש באתר

תנאי שימוש באתר אגרותנו

תקנון השימוש באתר הנ"ל נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד.

 1. אתר "אגרותנו" (להלן "האתר") הוא בלוג והנך מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן
 2. בנוסף השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן.
 3. הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.
 4. קניין רוחני: האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, חלק מהתמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ"ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר "אגרותנו" ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מהנהלת האתר, עם זאת ניתן להדפיס קבצים מתוך האתר לשימוש אישי.
 5. קנין רוחני – תמונות: חלק מהתמונות באתר נלקחו ממקורות מידע פתוחים לציבור וזאת בתום לב ולשימוש שאינו מסחרי. באם יש למישהו טענה לזכויות יוצרים בתמונה או בתמונות, אנא פנה אלינו והתמונה תוסר מהאתר באופן מידי. 
 6. בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.
 7. תוכן האתר: אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר.
 8. קישורים לאתר חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.
 9. קישורים אשר נלקחו ממקור ציבורי, לא תשמע טענה מהמפרסמים כי נעשה בהם שימוש שאינו מורשה על עצם איזכורם באתר.
 10. התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של "אגרותנו" ואין לעשות בהם שימוש אשר נוגד את האמור בתקנון זה , למעט ש בכל העת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.
 11. הצופים באתר אינם מוגנים בחסיון עו"ד-לקוח.
 12. השימוש במידע שבאתר הינו על אחריות הקורא בלבד ואין לכותבי האתר כל אחריות מכל סוג שהוא כלפי המסתמכים על המידע המוצג באתר.
 13. המידע המבוסס על מקורות משפטיים, מבוסס כולו על מקורות משפטיים פתוחים לציבור ואין לאתר זכויות יוצרים על תוכן זה ברם יש לאתר זכויות יוצרים על אופן עריכתו או פרסומו וכל פרסום של תוכן מהאתר בפלטפורמה אחרת יהיה בכפוף לאזכור או לבקשת רשות לפרסום על פי הענין.
 14. איזור שיפוט: בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלעה כל מחלוקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדית של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט במחוז תל אביב.